101 Yüzbir Okey Plus İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3.76/5, Toplam: 17 kişi

101 Yüzbir Okey Plus: Android Ücretsiz Okey

101 Yüzbir Okey Plus oyunu Facebook üzerinden milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Android işletim sistemli akıllı cihazlara indirerek oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz 101 Yüzbir Okey Plus oyununu online olan arkadaşlarınız ile veya Dünyanın dört bir tarafından insanlar ile oynayabilirsiniz.

101 Yüzbir Okey Plus oyunu ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Oyunun güzel bir yanı da online olarak oynaya bilmenizin yanı sıra misafir oyuncu olarak da oynayabilirsiniz. 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden bağlantı kurarak online olarak okey oynayın.

Oyunun keyfini doyasıya yaşamanız için ilk indirdikten sonra ve daha sonraki günler de bile binlerce çip bedava olarak size verilmektedir. Oyunu oynamak için “Hemen Oyna” ya tıklayarak sıra beklemeksizin sistemi tarafından otomatik olarak yönlendirileceğiniz masalarda oynamaya başlayacaksınız.

İsterseniz oyun da farklı seviyelere göre özel odalar da oyunun keyfini yaşayın. Bunun dışında bahis miktarını kendin belirleyerek kendi masanızı açabilirsiniz. Bir taraftan oyunu oynarken bir taraftan da müzik de dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarım listenden o an online olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına katılarak birlikte oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

101 Yüzbir Okey Plus Ekran Görüntüleri

101-Okey-Plus-indir

101 Yüzbir Okey Plus İndir (Android) İçin Yorum Yap