1Mobile Market (Android APK)

Sponsorlu Bağlantılar
6.8.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Play Store Alternatifi Android Uygulama Mağazası

1Mobile MarketGoogle Play Store alternatifi olarak kullanabileceğiniz Android sistemler için ücretsiz uygulama mağazasıdır. Favori uygulama ve oyunlara daha hızlı ulaşmak, uygulama güncellemelerini daha kolay yapmak için farklı bir uygulama mağazası arıyorsanız 1Mobile Market uygulamasını deneyebilirsiniz.

Not: 1Mobile Market uygulaması apk dosyası olarak indirilmektedir. İndirme bağlantısına tıklayarak 1Mobile Market.apk dosyasını indirin. Apk dosyasını indirmek için Güvenlik kısmından Bilinmeyen kaynaklar (Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama kurulmasına izin ver) seçeneğinin işaretli olması gerekir.

1Mobile Market mağazası ile 1.6 milyon oyun ve uygulama, 3.1 milyon duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz. Bazı nedenlerden dolayı Play Store üzerinde kısıtlamalar ile karşılaşmak mümkündür. Bu kısıtlamaları aşmak ve daha özgür bir uygulama mağazası kullanımı için alternatif seçeneklerinden biridir. Elbette Play Store kadar güvenilir ve gelişmiş olamaz. Ancak alternatif bir uygulama marketi için tercih edebilirsiniz.

1Mobile Market uygulama mağazası her açıdan kullanışlı bir uygulamadır. Ancak Türkçe dil desteğinin olmaması bir çok kullanıcı açısından sıkıntı yaşatabilirsiniz. Ama bunun dışında alternatif olarak deneyebileceğiniz başarılı bir uygulama marketidir.

1Mobile Market (Android APK) İçin Yorum Yap