Türkçe 2015 Mobil Güvenlik ve Antivirüs Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Antivirüs ve mobile güvenlik programları akıllı telefon ve tablet için vazgeçilmez programların başında gelmektedir. Bu programlar İnternet dünyasında gezerken veya oyun ve uygulama indirme platformlarından indirme işlemleri gerçekleştirirken size güvenli bir biçimde dolaşma imkanı sunup, zararlı indirme işlemlerine karşı güvenlik imkanı sunar.

Ücretsiz olarak sunulan bu programda akıllı telefon ve tabletinizi her truva atları, virüsler, zararlı ve casus yazılımlar ve daha fazlası karşısında koruma sağlamak amacıyla geliştirilen antivirüs ve mobil güvenlik programlarından bir tanesidir. Bu gibi saldırıları tespit eder ve siler.

2015-mobil-guvenlik-ve-antivirus-programi

Program sayesinde sizde her türlü virüse, zararlı yazılımlar ve saldırılar karşısında cihazınızı güvence altına alın. Program sadece cihazınızı korumakla kalmıyor. İnternet’de güvenli bir biçimde gezinmek, zararlı sitelere karşı çocuk koruması, Google Maps sayesinde kaybolan cihazı bulmak ve hırsızlara karşı önleyici gibi daha bir çok özelliği de bulunmaktadır.

Cihazınız kaybolduğu zaman onu bulur, kilitleyerek verilere kimsenin ulaşmamasını sağlar. Ayrıca cihazınızın daha iyi bir performans sunması için hızlandırır. Önemli olan verileri yedekleyip alacağınız yeni cihaza aktarır.

Programı İndir

Türkçe 2015 Mobil Güvenlik ve Antivirüs Programı İçin Yorum Yap