2017 Yılının En İyi Torrent Siteleri

Sponsorlu Bağlantılar

2017 yılının en iyi torrent siteleri. 2017 yılında karşılaşacağınız en popüler torrent siteleri hangileridir. Bilindiği üzere 2016 torrent siteleri açısından pekte iç açıcı olmadı desek yanlış olmaz. Popüler şekilde kullanılan torrent sitelerinin kapanması kullanıcılar için iyi olmasa da yok olup gidenlere alternatif olarak hala çok sayıda torrent sitesi mevcut.

Bende bu yazımda 2017 yılında en çok tercih edilen torrent sitelerini sizlere aktarmaya çalışacağım. Torrent siteleri yapmış oldukları Peer-to-Peer (P2P) dosya paylaşımları sayesinde her zaman İnternet dünyasında kendisine ilk sıralarda yer bulmaya devam etmektedir. Akıl da şöyle bir soru olabiliyor. Torrent siteleri legal mi illegal mi? P2P dosya paylaşımları legal olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak burada dikkat etmemiz gereken husus indirmek istediğimiz dosyanın telif hakkının olup olmadığıdır.

Aşağıdaki listemizde hem Türkçe olan, hem Türkçe dil desteği olan hem de yabancı Torrent sitelerine ulaşacaksınız. Aşağıdaki listede olmasını düşündüğünüz popüler Torrent siteleri var ise bizimle paylaşın listeye ekleyelim

2017 Yılının Popüler Torrent İndirme Siteleri:

Zamunda.NET

BitTürk

The Pirate Bay

YTS.AG

1337X

EZTV.AG

Limetorrents.cc

2017 Yılının En İyi Torrent Siteleri İçin Yorum Yap