2048 Oyunu İndirmeden Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği üzere 2048 son dönemlerde oyun severler tarafından Bilgisayar, akıllı telefon ve tablet bazında en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Peki bu oyunu bu kadar popüler hale getiren neden nedir acaba?

Belki de 2048 oyununu bu kadar popüler kılan neden çok ama çok basit bir oyun yapısını sade bir arayüz ile sunmasıdır. Bizim düşüncemiz bu. Bu oyunu bu kadar popüler yapan nedenleri bizler ile paylaşabilirsiniz.

Oyun hakkında o kadar çok bilgi vermeyi gerek görmüyoruz. Yine de bu oyunu hiç oynamayanlar için bir cümle de olsa bilgi verelim.

2048-oyunu-indirmeden-oyna

Oyunda karşınıza aşağıdaki ekrandaki gibi sayılar çıkmaya başlayacak ve sizde bunları 4, 8, 16, 32, 64, 128… olmak üzere toplayacaksınız. Sayıları toplama işlemini yön tuşları sayesinde sağ, sol, aşağı ve yukarı kaydırma şekliyle yapın.

Basit gibi görünen oyun hiç de kolay değil. Dikkat edin ekran tamamen sayı ile dolarsa o zaman hamle imkanınız kalmayacağı için oyun sona erer ve aldığını puan kayıt edilir. Aşağıda vereceğimiz link sayesinde oyunu hem indirmeden hem de online olarak oynayacaksınız. İyi eğlenceler….

2048-oyunu-indirmeden-oyna

 

Yönlendirdiğimiz sayfada oyunu Online olarak oynayacaksınız. Aldığınız puanı kaydetmek isterseniz ise ücretsiz olarak kısa sürede üye olarak halledebilirsiniz.

 

2048 Oyunu Oyna

2048 Oyunu İndirmeden Oyna İçin Yorum Yap