2Face Multi Accounts

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Çoklu Hesap Açma Uygulaması

2Face – Multi Accounts Android cihazlarınız ile her çeşit platformda 2 farklı hesap açmanıza izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Oyunlar için alt hesaba mı ihtiyacınız var? Ayrı IM ya da iş ve kişisel yaşam için sosyal hesaplarınızı açık tutmaya mı ihtiyacınız var?

Farklı hesaplarını kontrol etmek için tekrar tekrar oturum açmaktan sıkıldıysanız ise o zaman 2face (CM AppClone) sizin için basit bir şekilde 2 farklı hesap açabilmek için CLEANMASTER ™ (NYSE: CMCM) tarafından geliştirilen, kullanıcıların tek bir cihazda sosyal, oyun ve mesajlaşma platformlarında iki değişik hesaplarına anında eş zamanlı erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

İki farklı hesap açarak kullanabileceğiniz uygulama ile basit bir şekilde hesap alt hesabın eklemesini yapabilirsiniz. Sadece tek bir dokunuşla bir alt hesabı ekleme. Anında uygulama veya bildirim çubuğu yoluyla hesaplar arası geçiş yapabilme. Tüm hesaplardan eş zamanlı bildirimler alabilme. Her bir hesap için veri çatışmaları yaşamadan bağımsız depolama. Gizlilik güvenliğinizin korunmasına yardımcı olur korumak. 2face içindeki uygulamalar tarafından kullanılan tüm bellek, güç ve veri trafiği Android sistem tarafından 2face altında listelenir.

2Face Multi Accounts İçin Yorum Yap