321Soft USB Flash Recovery (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
5.1.4.3
Sponsorlu Bağlantılar

Mac için USB flash sürücüden ve hafıza kartlarından dosya kurtarma programı

321Soft USB Flash Recovery for Mac, USB sürücü, flash hafıza kartı, cep telefonları ve her türlü depolama aygıtından fotoğraf, video ve diğer dosyaları kurtarmak için geliştirilmiş bir kurtarma yazılımıdır.

USB Flash Recovery, kayıp, biçimlendirilmiş, silinmiş veya bozuk dosyaları hızlı ve güvenli bir şekilde geri getirmeye yardımcı olur. SLR kamera veya video kameradan çekilen yüksek kaliteli RAW fotoğrafları ve HD videoları kurtarma desteği vardır. Program USB Flash Sürücüler ve Dijital Kameralar için optimize edilmiştir. Herhangi bir USB, hafıza kartı veya depolama ortamından silinen veya kaybolan dosyaları kurtarmak için hızlı ve güvenli bir yol sağlar. Hatta biçimlendirilmiş veya hasarlı Flaş medya aygıtlarından verileri kurtarabilirsiniz.

Mac bilgisayarınızda silinmiş veya kaybolmuş dosyaları kurtarmak için USB Flash Recovery programını yükleyin ve çalıştırın. Bilgisayarınızda tarama yaparak kurtarılabilir dosyaları görüntüler. Kolayca geri getirmek istediğiniz dosyaları seçin ve kurtarma butonuna tıklayın. Size yardımcı olacak kurtarma sihirbazı ile ne yapmanız gerektiğini bilerek kurtarma yapabilirsiniz.

USB flash sürücüden ve hafıza kartından silinen fotoğrafları, videoları, müzikleri, PDF dosyaları, belge ve diğer bir çok dosyayı geri getirmek için 321Soft USB Flash Recovery programını kullanabilirsiniz. MacOS Sierra 10.12 de dahil olmak üzere, Mac OS X v10.6 veya daha yüksek sistemler ile tam uyumludur.

321Soft USB Flash Recovery (Mac) İçin Yorum Yap