350 Dolara Windows’lu Akıllı Saat Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji git gide gelişirken ve daha ileriye giderken her alanda yaşanan rekabetler de doğal olarak artmaktadır. Telefon, tablet, Bilgisayar vs de yaşanan rekabetlere şimdi de akıllı saat yaşanacak olan rekabetler damgasını vuracak gibi gözüküyor. Şimdi de Windows’lu akıllı saatler geliyor.

Windows akıllı saatin marifetleri boyutunun epeyce üzerinde. Windows Phone akıllı saatleri daha şimdiden teknoloji tutkunlarını epeyce heyecanlandırmışa benziyor.

Bakalım bu akıllı saatimiz ne gibi özellikleri de beraberinde getirmekte.

Windows Phone ile uyumlu olarak gelecek olan akıllı saat kalp ritmini, kan basıncını da ölçebiliyor ve bu işi yaparken adım sayar olarak kullanılmakta. Ayrıca akıllı saatimiz aktiviteleri kaydettikten sonra iOS, Android ve Windows Phone sistemli cihazlara gönderebiliyor.

Wındowslu Akıllı Saat

Akıllı saatte Home, Aktivite, Kalp ve Koşma&Yürüme olmak üzere dört ayrı menü bulunuyor. Kullanıcının daha rahat bilgi alabilmesi için her menüde üç ayrı görünüm bulunuyor. Akıllı saat 50 metre derinliğe kadar su basıncına dayana bilmekte. Daha piyasaya çıkamayan saatin 350 dolarlık fiyatıyla ön sipariş topluyor.

350 Dolara Windows’lu Akıllı Saat Geliyor! İçin Yorum Yap