360 Browser

Sponsorlu Bağlantılar
7.5.2.110
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Hızlı Web Tarayıcı

4.83/5, Toplam: 6 kişi

360 Web Browser kullanıcıların daha hızlı ve daha güvenli bir ortamda istediklerini elde etmesini sağlayan sezgisel ve ücretsiz web tarayıcıdır. En son sürüm kullanıcı deneyimini zenginleştiren özel özellikler içerir. Çekici sekmeli ve benzersiz arayüzü ile, 360 Browser dokunmatik etkin akıllı cihazlar için çok uygun bir web tarayıcısıdır. 360 Browser, hızlı, güvenli, basit, akıllı ve sezgisel bir tarayıcıdır.

Grafik kullanıcı arayüzü çekicidir ve yeni bir sekme açtığınız zaman sık ziyaret edilen sayfaların simgelerini gösterir. Bu sayfalardan birine erişmek için küçük resme tıklamanız yeterlidir. Bu özellik Chrome tarayıcısında da mevcuttur.

Fare jestleri ile kullanım kolaylığı sunuyor. Sadece tıklayın ve fare sol tuşuna, sağ tuşuna veya orta tekerleğe basılı tutun ve belirli bir eylemi gerçekleştirmek için bir jest uygulayın. Fare jest ipuçları kullanıcıları yönlendirmek için varsayılan olarak etkindir, ancak bunları kapatabilirsiniz.

Tarama geçmişine hızlı erişim sağlar ve tarayıcının köşesinde son zamanlarda açılan ve kapatılan URL’ler bulunmaktadır. En çok ziyaret edilen URL’leri ana sayfasında sekmeler şeklinde göreceksiniz. 360 Web Browser güçlü önbelleği, hız ve güç için başarılıdır.

Hırslı internet kullanıcı için, 360 web tarayıcısı Webkit motoru ve Internet Explorer Modu arasında bir seçim sunar. Bu kullanıcılar için en iyi web sayfası deneyimini optimize eder.

360 Web Browser, aynı zamanda zararlı yazılım için indirilen dosyayı tarar, etkilenen URL’leri algılayan bir anti-phishing ve zararlı URL filtresi ile birlikte geliyor. Yanlışlıkla bazı kötü amaçlı URL’leri ziyaret ettiğiniz zaman sizi uyarır.

360 Browser İçin Yorum Yap