360 TS Ücretsiz Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
9.0.0.1168
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Antivirüs Programı ile Güvenli İnternet

3.5/5, Toplam: 4 kişi
  • İnternet güvenliği ve gizliliği.
  • Tarayıcı geçmişi temizleme.
  • Web koruması.
  • Ücretsiz Antivirüs.

360 TS Ücretsiz Antivirus (360 Total Security) gelişmiş üç tarama motoru ile güçlendirilmiş bir tam özellikli bir ücretsiz antivirüs programıdır. 360 Heuristic Engine, 360 Cloud Engine ve Bit-Defender motorları ile bilgisayarınızı koruma altına alır ve internet üzerinde güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

Program gerçek zamanlı koruma, güvenli tarama, indirme koruması, gizlilik koruması, web kamerası koruması, USB korumasının yanı sıra PC ortamında işlemleri izole etmeyi sağlayan güvenli Sandbox sunar.

Otomatik güncelleme, zamanlanmış ve isteğe bağlı tarama yapma, önleyici savunma, ağ koruması, gizlilik temizleyici ile tarayıcı/internet önbelleği (cache), çerezleri, geçmişi vs temizleme, kendi antivirüs koruması ile malware gibi zararlı yazılımları engelleme gibi önemli özellikler içerir.

360 Internet Security güvenli web taraması ile internette güvenle gezinebilirsiniz. İnternet veya web sitelerden bilgisayarınıza bulaşmaya çalışan zararlı yazılımları önler. Üreticiler bilgisayar için tam bir antivirüs koruma sağladığını iddaa ediyor. Ne kadar doğru olduğunu deneyerek görmek gerekir.

Bilgisayarı virüs tehlikelerine karşı korumak ve güvenli internet kullanımı için ücretsiz 360 Internet Security programını deneyebilirsiniz.

360 TS Ücretsiz Antivirus İçin Yorum Yap