360 Internet Security

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin 360 Internet Security Antivirüs Programı

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Ücretsiz antivirüs.
  • Virüs tarama.
  • Hızlandırıcı ve güçlendirici.
  • Hırsızlık önleme.
  • Telefon temizleyici.
  • Uygulama yöneticisi.
  • Çağrı ve SMS engelleyici.

360 Internet Security for Android (360 Security – Antivirus FREE), gelişmiş üç tarama motoru ile güçlendirilmiş Android mobil cihazlar için tam özellikli bir ücretsiz antivirüs programıdır. Android telefon ve tablet için virüs ve casus yazılımlara karşı koruma, hızlandırma ve güçlendirme, sms engelleme, temizleme ve daha bir çok özellikleri ile koruma altına alan harika bir uygulamadır.

360 Security – Antivirüs Boost, Android mobil cihazlar için hem ücretsiz antivirüs hem de hız artırıcı programdır. Yenilenen güncellemeler için hırsızlık önleme özelliği ve gelişmiş temizleme özellikleri eklendi.

Zamanlanmış ve isteğe bağlı tarama yapma, önleyici savunma, ağ koruması, gizlilik temizleyici ile tarayıcı/internet önbelleği (cache), çerezleri, geçmişi vs temizleme, kendi antivirüs koruması ile malware gibi zararlı yazılımları engelleme gibi önemli özellikler içerir.

360-internet-security-android

360 Internet Security güvenli web taraması ile internette güvenle gezinebilirsiniz. İnternet veya web sitelerden bilgisayarınıza bulaşmaya çalışan zararlı yazılımları önler. Üreticiler bilgisayar için tam bir antivirüs koruma sağladığını iddaa ediyor. Ne kadar doğru olduğunu deneyerek görmek gerekir.

360 Security – AntivirusAndroid mobil cihazlar için tam özellikli bir güvenlik uygulamasıdır. Antivirüs koruma, telefon temizleyici, telefon kontrolü, hızlandırıcı ve güçlendirici, çağrı ve SMS engelleyici, uygulama yöneticisi, hırsızlık önleme, veri izleme ve daha bir çok özellikleri ile mükemmel bir uygulamadır.

Android mobil cihazlar için antivirüs, virüs tarama, çağrı ve sms engelleyici, hırsızlık önleme, hızlandırıcı ve güçlendirici ve daha bir çok özellikleri ile ücretsiz bir güvenlik programı arıyorsanız 360 Internet Security uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

360 Internet Security İçin Yorum Yap