360 Total Security Essential

Sponsorlu Bağlantılar
9.0.0.1168
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Üçlü Motor Antivirüs Programı

360 Total Security Essential (eski adıyla 360 Internet Security) en yeni tehditlere karşı bile koruma sağlayan antivirüs ve internet güvenliği programıdır.

En son ortaya çıkan tehditlere karşı koruma sağlamaktadır. Sürekli güncellenen veritabanı ile, en yeni tehditleri algılar ve bunlara karşı önlemler almaktadır.

Ücret ödemeden antivirüs sahibi olun

360 Total Security Essential programına herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Bilgisayarınızı korumak için antivirüs programlara ücret ödemek istemiyorsanız iyi bir tercih olabilir.

Bu antivirüs programı özellikle Çin’de aktif olarak kullanılmaktadır. Avrupa ve Amerika’ya baktığımız zaman bunu görmek zor. Çünkü bu bölgelerde yıllardır önemli antivirüs programları kullanılmaktadır. Diğer antivirüs programlardan bir verim alamadıysanız denemeye değer.

Gerçek zamanlı koruma sağlar

Program gerçek zamanlı koruma, güvenli tarama, indirme koruması, gizlilik koruması, web kamerası koruması, USB korumasının yanı sıra PC ortamından süreçleri izole sağlayan güvenli bir sandbox sunuyor.

Anti-virüs koruması ile malware önlemek için otomatik zamanlanmış güncelleştirmeleri ve on-demand tarama, proaktif savunma, ağ koruması, gizlilik temizleme (önbelleği, çerezleri, geçmişi vb) ve kendini koruma içerir.

Diğer antivirüs programlara nazaran daha hoş bir arayüze sahiptir. Özellikle internet güvenliği alanlarında önemli özellikler içerdiğini belirtmek isterim. Eski antivirüs alışkanlığını artık bir kenara bırakmamız gerekir. Eğer elinizdeki güvenlik programı, internet güvenliği le ilgili yardımcı olmuyorsa bilgisayarınızdan hemen defedin.

Güçlendirilmiş motorlar sayesinde zararlı yazılımlardan korunun

Üç tarama motorları (360 Heuristic Engine, 360 Cloud Engine, Avira and Bit-Defender) ile güçlendirilmiştir. Bu motor takımları sayesinde kötü amaçlı yazılımlara (malware) karşı da harika bir iş çıkarır.

Kötü amaçlı yazılımlarla mücadele etme ve Windows sisteminizi virüsten uzak tutmak için faydalı olacaktır.

Sonuç olarak 360 Total Security Essential diğer bir çok ücretsiz antivirüs programlarla yarışabilir. Ne olursa olsun denemeden ve karşılaşılan sorunlara karşı neler yaptığını görmeden tam anlamı değerlendirmek pek mümkün olmuyor.

360 Total Security Essential Hakkında Yazılar

360 Total Security Essential İçin Yorum Yap