360 Total Security

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.2
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz Koruma & Antivirüs Güvenlik Programı

360 Total Security for Mac üç tarama motorları (360 Heuristic Engine, 360 Cloud Engine, Avira and Bit-Defender) ile güçlendirilmiş olan Mac OS X sistemleri için tam özellikli bir ücretsiz antivirüs programıdır. Ayrıca 360 Total Security Türkçe dil desteği sunuyor.

Program gerçek zamanlı koruma, güvenli tarama, indirme koruması, gizlilik koruması, web kamerası koruması, USB korumasının yanı sıra PC ortamından süreçleri izole sağlayan güvenli bir sandbox sunuyor.

Anti-virüs koruması ile malware önlemek için otomatik zamanlanmış güncelleştirmeleri ve on-demand tarama, proaktif savunma, ağ koruması, gizlilik temizleme (önbelleği, çerezleri, geçmişi vb) ve kendini koruma içerir.

360 Total Security for Mac ücretsiz antivirüs programları arasında en iyilerden biridir. Sunduğu özellikler ve geliştirmeler ile ücretli antivirüs programlarına nazaran harikadır.

Free Protection & Antivirus Security for Mac (360 Total Security) koruma ve antivirüs güvenlik programını tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

360 Total Security Essential İndir (Windows)
Windows İçin Üçlü Motor Antivirüs Programı

360 Total Security Hakkında Yazılar

360 Total Security İçin Yorum Yap