365Scores (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Canlı Skor 365Scores Uygulaması

Canlı Skor – 365Scores, Windows Phone mobil cihazdan spor ile ilgili her şeyi bulacağınız resmi 365Scores.com uygulamasıdır. Spor fanatikleri için faydalı bilgiler sunar. Tüm puanlar, takım sıralamaları, spor haberleri, transferler, maç sonuçlar, canlı skorlar vs her şeyi bulacaksınız. Son goller, sonuçlar, öne çıkanlar ve haberler. Hepsi tek bir yerde. Sevdiğiniz takımlardan ve liglerden gerçek zamanlı bildirimler. Doğrudan size iletilir.

Canlı Skor – 365Scores uygulaması ile Futbol, Kriket, Rugby, Tenis, Basketbol, Buz Hokeyi, Beyzbol, Voleybol, Amerikan futbolu ve Hentbol sporları ile ilgili her şeyi bulacaksınız.

Tamamen canlı olarak maçın tüm önemli anları ve olayları ile tüm maçı daha önce olmadığı şekillerde görselleştirin. Ne görmek istediğinize siz karar verin. Takımlar ve ligler hakkında daha fazla içerik mi görmek istiyorsunuz? Sorun değil. İster 1, ister 10 spor için tutkulu musunuz? Tamamdır. Takım oyuncusu olun. Öne çıkan videoları, maçların detay ve istatistiklerini, hatta haberleri arkadaşlarınıza gönderin, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi.

Canlı Skor – 365Scores uygulaması ile sporları takip etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Sizde hemen Windows Phone için 365Scores uygulamasını indirin.

365Scores (Windows Phone) İçin Yorum Yap