Beşiktaş Canlı Duvar Kağıdı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Beşiktaş Canlı Duvar Kağıdı

3.83/5, Toplam: 6 kişi

Beşiktaş Canlı Duvar Kağıdı Android akıllı cihazlar için ücretsiz olarak sunulan ve birbirinden kaliteli canlı duvar kağıtlarının sunulduğu bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Canlı duvar kağıtları ile telefonunuzu canlandırın, şenlendirin.

Gerçek Beşiktaşlıların telefonları da gerçek bir Beşiktaşlı gibi olmalı dedik ve siz Beşiktaşlılar için canlı duvar kağıdı hazırladık. Eğer telefonunuz için Beşiktaş canlı duvar kağıdı arıyorsanız bu program tam size göre. İçerisinde Beşiktaş’lı futbolcuları ve çeşitli hareketli resimleri içeren bu profesyonelce hazırlanan Beşiktaş Canlı Arka plan ile telefonunuz hiç olmadığı kadar renklenecek ve Beşiktaş tutkunuz daha da artacak.

Uygulamada yer alan duvar kağıtları canlı ve resimlerde de görüldüğü üzere küp şeklinde sunuluyor. Evet Beşiktaşlılar canlı ve kaliteli duvar kağıtları sizleri bekliyor.

Oğuzhan Özyakup ve Gökhan Töre’nin hareket eden fotoğrafları. Beşiktaş Logosunu taşıyan ve Beşiktaşı simgeleyen Hareketli Kartal Logosu. Canlı Konfeti eşliğinde Kara Kartal Temalı Beşiktaş canlı duvar kağıdı. Tüm Telefonlar ile uyumlu. HD Kalite grafik ile her telefon ekranında yüksek kalite görüntü. Az yer kaplaması ve optimize resimleri sayesinde şarjınızı çabuk bitirmez.

Beşiktaş Canlı Duvar Kağıdı (Android) İçin Yorum Yap