3D Çarpışan Araba Yarışı

Sponsorlu Bağlantılar
1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Çarpışan Arabalar Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

Çarpışan Araba Yarışı 3D farklı türlerde özelliklere sahip olan araçlar ile kıyasıya yarışlara katılarak en iyi olmaya çalışacağınız araba oyunlarından birisidir. Ücretsiz oyunlar kategorisinde yer alan Çarpışan Araba Yarışı 3D ile gerçekçi araç çarpışma sahnelerine hazır olun. Oyunda ki amacınız rakiplerinizi yok etmek olacak. Dağlık alan, özel yolların yer aldığı yarış mekanları. Değişik oyun modlarında düşman araçların üstesinden gelebilmek için bütün yeteneklerini ortaya çıkar. Farklılık arayanlar için çeşitli oyun modları mevcut.

Oyunda elde edeceğin başarılar ile kilitlerini açacağın yeni araçlar. Kilidi açılan her aracında kendine has özellikleri bulunuyor. Aracın performansını yükseltmek için aracın zırh ve motor gücünü yükselt. Savaş yeteneğini yukarı seviyelere çıkararak yarışlardan zaferle ayrılarak daha fazla para elde et. Nitrojen özelliğini kullanarak hızını üst seviyeye çıkar ve savaş ekipmanların ile rakipleri yok et.

3 farklı oyun modunda gerçekçi simülasyon araç çarpışma sahnelerinde kendinizi bulacaksınız.Kanacağınız altınlar ile aracınızı modifiye edin. Gerçeğe dayalı 3D oyun modları ile oynayacağınız Çarpışan Araba Yarışı 3D ile en iyi savaşçı yarışçı olma yolunda ilerleyeceğin oyunlardan birisidir.

3D Çarpışan Araba Yarışı İçin Yorum Yap