3D Christmas Live Wallpaper

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Canlı Duvar Kağıtları Uygulaması

Christmas Live Wallpaper yılbaşına ait birbirinden güzel ve kaliteli görüntülere sahip olan ücretsiz duvar kağıdı uygulamasıdır. 3D görüntülerine sahip olan çarğıcı Noel Ağacı canlı duvar kağıdı, Noel ve yeni yıl için heyecan verici bir geri sayımı android akıllı telefon ve tabletler de yaşamanız için hazırlanmıştır.

Bedava olarak sunulan hareketli duvar kağıtlarını indirerek ister cihazınızın ana sayfasını süsleyebilir yada arka plan görüntüsü olarak değiştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde görüntüleri özelleştirmek için ayarlayabilirsiniz.

Patlayan havai fişekler size yılbaşını her zaman kutlamanız için harika animasyonlar eşliğinde sunulmaktadır. Gece veya gündüz olmak üzere 3D olarak kar sahneleri, Sky fener sahneleri, havai fişek sahneleri ve sevgililer gününe ait özel olan sahneleri bulacaksınız. Muhteşem parıltılı güneş ışınlarına birde süsler içerisinde bulunan spot lambalarının görüntüleri arka plan ışığı olarak ayarlanmıştır.

En sevdiğiniz kamera açılarını seçebilir ve 3D animasyon şeklinde görüntülenmelerini sağlayabilirsiniz. Yağan Kar yağışı miktarı ve hızını ayarlayabilirsiniz. Yumuşak renkler için 32-bit renk modu ve daha fazla özelliği ile hoşunuza gidecek bir uygulama.

3D Christmas Live Wallpaper İçin Yorum Yap