3D Punch Boxing

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Boks Oyunu

3D Punch Boxing gerçek boks maçları kadar keyif alacağınız ücretsiz bir boks oyunudur.

3D Punch Boxing (Boks Kralı) 30’un üzerinde boksör arasından seçim yaparak diğer boksörlere karşı dövüşerek usta bir boksör olmaya çalışacaksınız. Boks arenasına çıkarak rakiplerine unutamayacakları darbeler vurun. Gerçek boks liginin keyfini çıkarmak için ya yeni bir boksör olun yada daha profesyonel bir boksör olun fark etmez.

Boks kralı olmak için Bangkok’tan Las Vegas’a, Londra’dan Montreal’e ve Washington’a olmak üzere bütün rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor.  İyi bir savunma yapın çekilme, direkt yumruk, swing, sağ sol kroşeler ile rakiplerinize fırsat tanımadan vurmaya devam edin.

Konsol oyunu kalitesinde grafikler ve gerçekçi vuruş deneyimleri ile Dünyanın dört bir tarafından size meydan okuyan 30’dan fazla boksör ile dövüşün ve 120’nin üzerinde boks ekipmanı arasından seçim yaparak boksörünüzü kendinize tarz bir şekilde donatın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

3D Punch Boxing İçin Yorum Yap