3DCrafter

Sponsorlu Bağlantılar
9.3
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz 3D Modelleme ve Animasyon Programı

  • Sürükle bırak özelliği.
  • Gerçekçi model çizimi.
  • Eğitici yardım bölümü
  • Klavye kısayollarının olmaması.
  • Eksik menüler ve düğmeler
  • Karmaşık bir arayüz.

3DCrafter, yapı, karmaşık 3D nesneleri hareketlendirmek ve hassas işlenmiş modeller tasarlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi 3D modelleme programlarından biridir. Amabilis Software tarafından geliştirilen 3DCrafter sürükle bırak kolaylığını sağlayan bir modelleme ve animasyon aracıdır. Sanatsal yeteneği olanlar ve mühendisler için faydalı olacaktır.

3DCrafter programında bir çok sezgisel olmayan düğmeler ve menülerin eksikliği hayal kırıklığına yol açmıştır. 3DCrafter pek çok özelliğe sahiptir ancak mantıklı bir şekilde hepsini organize etmek imkansız hale gelmiştir.

Blender gibi başlangıç ​​temel şekilleri olarak; küp, silindir, küre, kabartma halka ya da koni vardır. 3DCrafter araç simgeleri de etiketlidir ve pek çok araç yer alır. Blender aksine, 3DCrafter klavye kısayolları yoktur.

Blender programına kıyasla 3DCrafter ücretsiz programı yeni başlayanlar için bir eğitici içeriyor. Yardım menüsü, her zamanki içerik ve arama özellikleri içerir ama aynı zamanda tüm düzeyleri için dersler içeren bir öğretici görüntüleyici mevcuttur. Pop-up özelliği bir günde bir ipucu içermektedir.

Ayrıca Ac3D, AutoCAD, DirectX, Imagine, Lightscape, LightWave, Maya, Quicktime 3D Meta, Raw Üçgenler, RealiMotion, Renderware, Stereolithography, 3DCrafter Object, 3DStudio, TrueSpace Object, VideoScape, VRMLL 2.0, Wavefront, WorldToolKit, XGL, 3DCrafter tüm sürümleri içine XYZ ve ZGL dosyaları aktarabilirsiniz.

Ücretsiz 3D modelleme, grafik tasarım ve çizim programları arasından en iyilerden biri de 3DCrafter yazılımıdır. 3DCrafter ile karmaşık 3D nesne animasyonları ve doğru tasarlanmış modeller yapmak mümkündür.

3DCrafter İçin Yorum Yap