3DP Chip

Sponsorlu Bağlantılar
16.07
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Donanım Sürücüleri Bulma ve İndirme Programı

3DP Chip, Windows bilgisayar ait donanım aygıtları numaralandırmak ve birkaç basit tıklamayla güncel aygıt sürücüleri indirmek için imkan sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Bilgisayarınızdaki İşlemci, Anakart, Video, Ses Eternet kartı ve benzeri bileşenleri bulabilir ve bunlara ait en son güncel sürücüleri yükleyebilirsiniz.

3DP Chip programı sürücülerin güvenli bir şekilde indirilmesini sağlamak için ara program da diyebiliriz. Yüklemek istediğiniz sürücü üzerine tıkladığınız zaman mevcut sürücü sayfasına yönlendirir ve oradan indirmenizi sağlar.

AIDA32 alternatifi olarak kullanabileceğiniz 3DP Chip yazılımı veritabanında mevcut olan 18,000 üzerindeki sürücü ile donanımlarınızı kolaylıkla tarar ve gerekli olan sürücüleri ve güncellemeleri yüklemenizi sağlar.

CPU, MOBO, Grafik Kartı, Ses Kartı ve Ethernet Kartı gibi aygıtları numaralandırmak için kullanabilirsiniz. Ve bizim web sitesi aracılığıyla son aygıt sürücülerini indirebilirsiniz.

Ayrıca 3DP Chip ile sürücü yedekleme ve geri yükleme yapabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda mevcut olan sürücüleri tekrar tekrar indirip yüklemenize gerek kalmayacak.

3DP Chip İçin Yorum Yap