4 Resim 1 Kelime İndir – iPhone / iPad

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

4 Resim 1 Kelime: iPhone, iPad için Bedava Kelime Bulma Oyunu

4 Resim 1 Kelime, iPhone ve iPad akıllı telefonlarınız ile ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kelime bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız karşınıza çıkacak olan 4 farklı resimde anlatılmak istenen ortak kelimeyi bulmak. Mükemmel sayılacak bir arayüze sahip olan oyunu oynarken oldukça eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Oyunda zorlanacağınız seviyeleri geçmek için altınlarınızdan faydalanabilirsiniz. Bölüm geçtikçe altın kazanacaksınız. Altınınızın kalmadığı durumlarda hemen arkadaşlarınızdan yardım isteyin. Bu şekilde altın elde ederek seviyeleri geçmek için harf açabilirsiniz.

Ayrıca GameCenter entegrasyonu sayesinde rakipleriniz ile yarışma imkanı bulacaksınız. Zorluk seçeneği ile daha zor turlar sizi bekliyor. Zor modda daha az resim ile doğru kelimeyi bilmeye çalışın. Resimlere tıklayarak yakından bakın, kelimeyi tahmin edin. İstediğiniz zaman turları sıfırlayın.

4 Resim 1 Kelıme Indır

Eğlenceli zaman geçirmek için ideal olan oyun da 8 seviye ve her seviyede onlarca bölüm bulunmaktadır. Her  farklı zorluk derecesine sahip olan oyun kolaydan zora doğru ilerliyor. Her geçeceğiniz seviyede elde edeceğiniz Altın sayısında da artış olacak. İlk başladığınız da her kelime için 5 Altın kazanacaksınız. Her seviyenin tamamlanma durumunu da görmeniz mümkün kılınmış. Oyundaki kelimelerin de özenle seçildiğini belirtmek gerek. Zira benzer kelime oyunlarında rastladığımız tekrar eden kelimeler bu oyunda mevcut değil.

4 Resim 1 Kelime İndir – iPhone / iPad İçin Yorum Yap