4x4 Kamyonla Dağa Tırmanma

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kamyon Sürme Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

4×4 Kamyonla Dağa Tırmanma size dağlarda zirveye doğru tırmanırken zorluk yaşayacağınız ama eğleneceğiniz bir oyun yapısını sunmaktadır. Android akıllı telefon ve tabletiniz ile dağa tırmanırken engebeli yollarda zorlu bir tırmanışa hazır olun. Ücretsiz olan oyun da zirveye doğru tırmanırken aracın süspansiyonunu iyi dengede tutun. Oyun zorlu bir dağ tırmanışı deneyimini yaşamanız için geliştirildi.

Sert kayalara çarpmadan dik yokuşlarda yarışacaksınız. Ancak tepeye ulaşmak o kadar da kolay değil. Gerçekçi direksiyon, fren ve gaz deneyimi ile tırmanırken rampalara dikkat edin.tmelisiniz. Oyun kolaydan zora doğru gittiğinden dolayı bazı bölümler kolayken bazı bölümler yalnızca iyi bir sürücü olanların, uzman tırmanma yarışçılarının geçebileceği zorluktadır.

Gerçekçi araç sistemi ile sunulan oyun, gerçekçi olarak dağda araç sürdüğünüz hissini sizde uyandıracak, kolay, orta, zor bölümleri geçmeye çalışırken araç kamerasından faydalanmayı unutmayın ve gerektiği zamanlarda farlarınızı kullanın.

4x4 Kamyonla Dağa Tırmanma İçin Yorum Yap