5KPlayer

Sponsorlu Bağlantılar
4.2
Sponsorlu Bağlantılar

Multimedya İndirme ve HD Video Oynatma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

5KPlayer, çevrimiçi video indirme, 4K 5K 1080p HD video oynatma için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. HD kalitesindeki videoları izlemek, bilgisayardan video akışları TV ve mobil cihazlara aktarma ve iOS 10 destekli iPhone telefonların ekranlarını kaydetmek için yardımcı olacaktır.

Devrim yaratan tasarıma sahip olan uygulama 4K / 5K / 1080p HD video, DVD kalitesinde videoları izleme ve radyo yayınları dinleme imkanı sunar. Sadece video dosyaları değil ayrıca MP3, AAC, APE, FLAC müzikleri dinleyebilirsiniz. iPhone 7’den ses, video aktarımı yapmak için yerleşik AirPlay gönderici / alıcısını kullanın.

AirPlay özelliği sayesinde çok ekranlı video ve müzik oynatmayı daha kolay hale getirmektedir. Bilgisayardan TV ve mobil cihazlara görüntü aktarma yaparak televizyonda veya akıllı cihazlara HD kalitesinde video izleme imkanı sunar.

Yerleşik AirPlay teknolojisi ile 5KPlayer, hem AirPlay alıcısı hem de AirPlayer göndericisi vardır. iOS 10 iPhone 7, iPad, iPod, Apple Watch cihazlardan Windows/Mac OS/mac OS Sierra üzerine ve ücretsiz iMac, MacBook / Windows 10/8/7’den Apple TV 4, AirPlay kablosuz hoparlörlere MP4, MOV, M4V, MP3, AAC akışları alır.

Ayrıca, tüm iPhone / iPad / Mac ekranının anında çoğaltılması için Mac’e AirPlay Yansıtma özelliğini yapılandırır ve 4K 8K UHD videoları kaydetmek için Yansıtma’yı ekran kayıt yardımcı programıyla ilişkilendirir.

Ücretsiz HD video oynatıcı içgüdüsel olarak müzik ve videonuzun kalitesini arttırır. Bir yandan, çoklu altyazı parçaları ve ses kayıtları, 4K / 5K / 8K UHD videoları oynatmak için bölge-dışı bir DVD oynatıcı olarak hizmet ederken, MKV / M2TS / MP4 / AVI / WMV / FLV videolarının hassas bir şekilde oynatılmasını sağlar.

HD kalitesindeki videoları sorunsuz bir şekilde indirme ve oynatma, TV ve mobil cihazlara aktarmak için kaliteli, gelişmiş ve ücretsiz bir multimedya programı arıyorsanız 5KPlayer programını denemenizi tavsiye ederiz.

5KPlayer İçin Yorum Yap