7 Dakikalık Egzersiz

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Türkçe Egzersiz Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

7 Dakikalık Egzersiz basit kullanım imkanı sunan uluslararası başarısı olan bir egzersiz programıdır. Bu program sayesinde sizde etkili bir şekilde ve düzenli olarak yapacağınız egzersizler ile başarı elde etmek için çok kısa süreler yeterli olacak.

Program içerisinde 10 saniye dinlenebileceğiniz aralıklar ile 30 saniye gerçekleştireceğiniz 12 farklı egzersiz programından oluşmaktadır. İşte bu kısa dinlenme süresi veren ancak yüksek yoğunluğa sahip olan antrenman günlük metabolizmanın olduğundan yüksek sonuç vermesine neden olur ve böylece kısa süre olmasına karşın faydalı bir egzersiz programı olacaktır.

Egzersizlerin en iyi yönü ekipmanlara gerek olamadığından dolayı kolay bir şekilde her yerde yapılabilmektedir. Bu uygulama faydası kanıtlanan egzersiz programı için size öncülük eder. Bunun yanı sıra sonuçları takip eder ve ödüllerin kilitlerini de açmanıza yardım etmektedir.

Güzel bir tasarıma sahip. Kadın ve erkek antrenörler eşliğinde video, ses, resim ve yazılı olarak yardımcı olur. İnternet bağlantısı gerektirmez.

7 Dakikalık Egzersiz İndir (iPhone)
iPhone için Egzersiz Programı
7 Dakikalık Egzersiz İndir (iPad)
iPad için Egzersiz Programı

7 Dakikalık Egzersiz Hakkında Yazılar

7 Dakikalık Egzersiz İçin Yorum Yap