7 Dakikalık Egzersiz

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone için Egzersiz Programı

7 Dakikalık Egzersiz (7 Minute Workout Challenge) iPhone akıllı telefona indirerek kullanabileceğiniz ve uluslararası başarı olan bir egzersiz yapma programıdır. Bu program sayesinde size en iyi şekilde egzersiz yapın ve sağlığını uzun vakitler harcamadan ve yorulmadan koruyun. Adından anlaşılacağı gibi oldukça kısa süreye sahip ama oldukça etkili olan bir egzersiz yapmış olacaksınız.

Ünlü araştırmacılar tarafından yapılan programlar eşliğinde 10 saniye dinleme süresi eşliğinde 30 saniye boyunca gerçekleştirilen 12 egzersiz türü bulunuyor. Bu program ile kısa süre dinlenmeli ama yüksek yoğunluğa sahip olan antrenman ile metabolizmanın daha yüksek olması amaçlanmıştır. Bu çalışma ortalama  1 saatlik bir çalışmaya denk olmaktadır.

Bu program size egzersiz yapacağınız süreçte rehberlik edecek. Erkek ve kadın rehberler eşliğinde video, ses resim ve yazılı bir şekilde programı yapacaksınız. Göz alıcı bir tasarıma sahip. Ağırlığınızı takip edebileceğiniz uygulamayı çalıştırmak için İnternet’e gerek yok.

7 Dakikalık Egzersiz İndir (Android)
Android Türkçe Egzersiz Programı
7 Dakikalık Egzersiz İndir (iPad)
iPad için Egzersiz Programı

7 Dakikalık Egzersiz Hakkında Yazılar

7 Dakikalık Egzersiz İçin Yorum Yap