7-Data Android Recovery

Sponsorlu Bağlantılar
1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android telefon ve tabletten silinen dosyaları geri getirme programı

7-Data Android Recovery, Android telefon/tablet ve SD karttan silinen dosyaları, videoları ve fotoğrafları geri getirmek için yardımcı olan güçlü bir dosya kurtarma programı.

Android en çok kullanılan mobil işletim sistemlerden biridir. Akıllı telefonlar her geçen gün dosya depolama alanını daha da artırmaktadır. Telefon veya tablette binlerce fotoğraf saklayabiliyoruz. Ancak yanlışlıkla fotoğraf veya videolar silinebilir. Bunun için en iyi yöntem düzenli olarak Android telefon ve tabletteki verileri, dosyaları, fotoğraf ve videoları bilgisayarda yedeklemek. Android cihazdaki verileri kolayca bilgisayarda yedeklemek için SyncDroid uygulamasını kullanabilirsiniz. Sürekli yedek almak herkesin işine gelmediği için verilerin kaybolması da kaçınılmaz oluyor.

Android telefon/tablet ve SD karttaki veriler yanlışlıkla silinmişse bu yardımcı program sayesinde geri getirmek mümkündür. 7-Data Android Recovery  ile Android cihazlardan silinen fotoğraf, resim, video, ses, belge, e-posta ve diğer dosyaları kurtarmak mümkündür.

7-Data Android Recovery, Google, HTC, Samsung, Motorola ve diğerleri gibi Android telefon ve tabletten veri kurtarmayı destekler.

7-Data Android Recovery İçin Yorum Yap