7-Data Recovery Suite

Sponsorlu Bağlantılar
1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz silinen dosyaları kurtarma programı

7-Data Recovery Suite, hemen hemen tüm koşullarda silinen dosyalarınızı geri getirmek için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe dosya kurtarma programıdır. Ücretsiz sürümü 1GB veri kurtarmak için imkan sağlar. Daha fazla dosya kurtarmak için programı satın almanız gerekiyor.

Yanlışlıkla silinen, hasar görmüş ya da sabit disk biçimlendirme yapılırken kaybedilen dosyaları, kayıp/silinmiş bölümleri kurtarır. Yerel sürücüdeki fotoğraf veya videoları, hafıza kartı, kamera veya cep telefonundan silinen dosyaları getirmek için 7-Data Recovery Suite programını kullanabilirsiniz.

Yanlışlıkla silinen veri ve dosyaları kurtarmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş tarama teknolojisi ve dizin yeniden yapılanma algoritması kullanarak, SHIFT+DELETE kısayol tuşları ile silinen dosyaları, Geri Dönüşüm Kutusundan boşaltılmış dosyaları kurtarmak için iyi bir çözüm yoludur.

Bozuk veya biçimlendirilmiş sabit disk veya sabit diskteki bilinmeyen bir nedenden dolayı erişilemez olan dosyaları ve verileri kurtarma yeteneğine sahiptir. Hafıza kartı ve flash sürücü gibi bölüm veya harici depolama aygıtlarından veri kurtarmak için bu veri kurtarma modülünü kullanabilirsiniz.

7-Data Recovery Suite ile cep telefonundan ulaşılmaz ya da biçimlendirilmiş hafıza kartından silinen verileri / fotoğraf / video kurtarabilirsiniz. Dijital fotoğraf makinesi veya cep telefonu tarafından kullanılan bellek kartı, SD Kart, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Kart ve daha fazlası da dahil olmak üzere çeşitli hafıza kartları türlerinden fotoğraf ve video dosyaları kurtarabilirsiniz.

7-Data Recovery Suite İçin Yorum Yap