7 Sticky Notes

Sponsorlu Bağlantılar
1.9
Sponsorlu Bağlantılar

7 Sticky Notes: Masaüstü Yapışkan Notlar

3.5/5, Toplam: 2 kişi

7 Sticky Notes masaüstüne yapışkan notlar koymayı sağlayan ücretsiz not yönetim uygulamasıdır. Çeşitli renk temaları arasından seçim yapabilir, özel fontlar kullanabilir ve isteğe bağlı olarak bir hatırlatma alarmı ekleyebilirsiniz. Program masaüstünde not tutmayı ve bunları organize etmeyi sağlar. Yığılmaları önlemek için diğer notları gizleyebilir, önemli notlar görünür yapabilirsiniz.

Dahili not yöneticisi veritabanı görünümünde tüm notları yönetmeyi kolaylaştırır. Anahtar kelimeler ve daha fazlası ile notlarınızı arayabilir, kategoriler arasında bunları taşıyabilir, silebilir veya notları yazdırabilirsiniz.

Klavye kısayolları, otomatik URL tanıma, görsel efektler, (belirli bir zamana kadar gizli) uyku notları, otomatik veritabanı yedekleme ve daha fazlası için destek içerir.

Farklı renk seçenekleri, farklı yazı stilleri ve notları yönetmek, kullanımı kolaylaştırmak için yardımcı olan ücretsiz masaüstü yapışkan notlar programı arıyorsanız kesinlikle 7 Sticky Notes uygulamasını tavsiye ederim. Program sunduğu özellikler açısından, diğer masaüstü yapışkan not uygulamalarından ayrı olduğunu gösteriyor. Hem faydalı, hem de kullanışlı olduğundan bu haftanın uygulaması seçilmiştir.

7 Sticky Notes İçin Yorum Yap