8 Ball Pool İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

8 Ball Pool: Android Ücretsiz Bilardo Oyunu

8 Ball Pool, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir bilardo oyunudur. 8 Ball Pool Dünyanın 1 numaralı bilardo oyunu olarak gösterilmektedir. Oyunu ister arkadaşların ile ister efsane oyuncular ile oynayabilirsiniz. 8 Ball Pool‘u teke tek oynayabilir veya 8 oyuncunun yer aldığı turnuvalarda yarışmalara katılarak oynayabilirsiniz.

Bire bir karşılaşmalarla diğer oyunculara meydan okuyabilir veya turnuvalara katılarak kupa ve özel istekalar kazanabilirsiniz. Bilardo masanı ve istekanı özelleştirebilirsiniz. Bire bir oynadığın maç için ortada bilardo madeni paralar bulunacak ve maçı kazandığın zaman da bu paralar senin olacak. Elde edeceğin bu paraları kullanarak üst seviye maçlara katılabilir veya Bilardo mağazasından yeni objeler alabilirsiniz.

Oyunu Miniclip veya Facebook hesabınla giriş yaparak arkadaşlarına doğrudan meydan okuyabilirsin. Her yerde arkadaşlarına her zaman meydan okuyabilir onlara becerilerini gösterebilirsin. Oyun İnternet bağlantısı ile çalışmaktadır.

8 Ball Pool Ekran Görüntüleri

8-ball-pool

8 Ball Pool İndir (Android) İçin Yorum Yap