A Ruler for Windows 3.0.4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

A Ruler for Windows: Ekran Pixel Cetveli

A Ruler for Windows ekranda ölçümler yapmak için izin veren bir ekran piksel cetvel programıdır. A Ruler for Windows ağaç cetvel, şeffaf plastik cetvel temaları ile geliyor.

Cetvel uzunluğunu özelleştirebilir, dikey veya yatay kullanabilir ve hatta daha hassas ölçümler için 4x ekranı büyütebilirsiniz. A Ruler for Windows sadece piksel birimlerini destekler.

Cetvel ile hızlı ve kolayca ekrandaki nesneleri ölçebilirsiniz. Bu web sitesi tasarımı grafik ile çalışan ve dijital ürünlerin görünümünü mükemmelleştirmek için idealdir. Program, bir fare tıklaması ya da bir tuşa basarak cetvel ve okuma kılavuzu modları arasında geçiş yapar.

Varsayılan olarak, cetvel ve okuma kılavuzu seçim yapmak için dört tema ile geliyor; Ahşap desen, paslanmaz çelik, sarı yapı ve plastik.

A Ruler for Windows – Ekran Görüntüsü

a-ruler-for-windows-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

A Ruler for Windows 3.0.4 İndir İçin Yorum Yap