A Sharper Scaling

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Daha Net Resim ve Fotoğraf Ölçeklendirme Programı

A Sharper Scaling ağırlıklı olarak düşük çözünürlüklü görüntülerinin görüntü kalitesini yükseltmek için geliştirilmiş bir yüksek kaliteli resim veya fotoğraf ölçeklendirme programı. Çoğu durumda neredeyse tüm fotoğraf editörleri tarafından kullanılan geleneksel Bikübik ve Bilinear yöntemlere göre daha iyi sonuçlar üretebilir.

Windows için geliştirilen uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir. A Sharper Scaling kullanımı çok kolaydır. Ölçeklendirme yapmak istediğiniz resmi/fotoğrafı yükleyin, boyutlandırma modu ve hedef büyüklüğü seçin ve sonuçları önizleyin.

Bir çok görüntü işleme yazılımlarında görüntüler ölçekleme yapıldığında görüntü kalitesi aşırı derece düşmektedir. Örneğin; %150, %200, %250, %300 ölçeklendirme yapıldığında diğer yazılımlar görüntüyü çok bulanıklaştırmakta ve görüntü netliğini çok düşürmektedir. A Sharper Scaling diğer yazılımlara göre ölçekleme ne kadar artarsa atsın daha az görüntü kalitesi ve netliği düşmektedir. Kendi sayfalarında bununla ilgili denemeler görüntülenmektedir. Program arayüzüne aktardığınız görüntülerin herhangi bir kısmını ölçekleme yapabilirsiniz.

Bu bir gerçektir ki, görüntü üzerinde ne kadar zum yapılsa çözünürlük o kadar düşmektedir. Kaliteli olmayan görüntülerde bu daha net ortaya çıkmaktadır. Fotoğrafları veya resimleri büyütmek istediğiniz zaman, yani daha büyük ölçekleme yaptığınız zaman, kalite ve çözünürlüğün daha az düşmesi için A Sharper Scaling uygulamasını deneyebilirsiniz.

A Sharper Scaling programını ücretsiz olarak indirin, daha kaliteli ve daha net resim, fotoğraf ölçeklendirme yapmaya başlayın. Ölçekleme yapmak istediğiniz görüntüleri program arayüzüne atarak düzenleme işlemine başlayabilirsiniz. Düzenlemeden sonra görüntüleri bilgisayara kaydedebilir veya panoya kopyalabilirsiniz.

A Sharper Scaling İçin Yorum Yap