AAA VR Cinema İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.4.4
Sponsorlu Bağlantılar

Android 360 ° ve 3D Film İzleme Uygulaması

3.67/5, Toplam: 3 kişi

AAA VR Cinema, Android mobil cihazlar HD kalitede 3D (üç boyutlu) film izleme imkanı sunan ücretsiz video izleme uygulamadır. Kulaklık yardımı ile kontrolleri sağlayabilirsiniz. Bir videoyu iki pencereye ayırabilir ve ayrıca baş hareketleri ile uygulamayı gezinebilirsiniz. Normal bir video izlemek için Android için VLC Media Player uygulamasını tavsiye ederiz.

AAA VR Cinema uygulaması VR kulaklık ile Android telefondan 360 derece ve üç boyutlu film izlemek için güzel bir uygulamadır.

AAA VR Cinema güncellenen sürümleri ile Facebook 360 videoları izleme imkanı da sunuyor. “Facebook 360 (VR)” veya Facebook 360 video film için “Facebook 360” modunu seçin.

Uygulama özelliklerine bakacak olursak; sınırsız video uzunluğu destekler, Superview 180° VR, 3D stereo film izleme, 360 ° panorama video izleme, ekran boyutu seçenekleri ayarlama, videoları oynatmak için yüksek performanslı olmayan cihazlar için grafik seçenekleri ayarlama, 4 Head izleme modu, VR modunda Video seçimi destekler.

Android telefondan HD yüksek kalitede video izleme, 3D-üç boyutlu film izleme, Facebook 360 videolar izlemek için ücretsiz bir uygulama arıyorsanız AAA VR Cinema uygulamasını deneyebilirsiniz.

AAA VR Cinema İndir (Android)” İçin Bir Cevap

AAA VR Cinema İndir (Android) İçin Yorum Yap