Absolute Uninstaller

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.1.20
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Program Kaldırma Aracı

Absolute Uninstaller otomatik kaldırıcı sayesinde kullanılmayan programlar, dosyalar algılanır ve tamamen silebilirsiniz. AUTOFIX özelliği sayesinde geçersiz program girişleri otomatik düzeltilir. Programı yükleyip çalıştırdığınız zaman yüklü programlar uygun simgeler ile listelenecektir. Bu ücretsiz program kaldırıcı muhteşem özellikler sunuyor. Bilgisayarınızda kullanılmayan programları kolayca görebilir ve toplu kaldırma desteği ile kolayca kaldırabilirsiniz. Ayrıca bilgisayardan kaldıramadığınız programları sadece bir kaç tıklama ile kolayca kaldıracaksınız.

Absolute Uninstaller programını açtığınız zaman hızlı bir şekilde yüklenen tüm uygulamaları, son zamanlarda yüklenen bir program varsa bile simgeler yardımcı ile gösterecektir. Bu listeden kaldırmak istediğiniz uygulama üzerine tıklayın ve kaldırın. Evet hepsi bu kadar. Çok kolay ve hızlı bir şekilde istemediğiniz programları kaldırabilirsiniz.

Gereksiz uygulamaları, dosyaları kaldırarak ve temizleyerek bilgisayar verimliliğini artırabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu ücretsiz program kaldırıcı, herhangi bir parça bırakmadan dosya ve program kaldırmayı sağlar. Absolute Uninstaller toplu kaldırmayı destekler ve tek bir tıklama ile sisteminizde birden fazla uygulamaları kaldırmaya yardımcı olur.

Absolute Uninstaller İçin Yorum Yap