Abyss Web Server Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Abyss Web Server Türkçe Dil Dosyası

Kişisel web sunucusu (web server) oluşturma programı Abyss Web Server Türkçe yama dosyasıdır. Programı Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız bu Türkçe dil dosyası yardımcınız olacaktır.

Program üreticisi tarafından sunulmuş, ayrıca Serkan Onay & Uğur Vatansever tarafından Türkçeleştirme yapılmıştır.

Abyss Web Server X1 İndir (Windows)
Windows PC'de Ücretsiz Web Sunucusu (Web Server) Oluşturma
 
Abyss Web Server X1 İndir (Mac)
Mac Bilgisayarda Ücretsiz Web Sunucusu (Web Server) Oluşturma
 
Abyss Web Server X1 İndir (Linux)
Linux Bilgisayarda Ücretsiz Web Sunucusu (Web Server) Oluşturma

Abyss Web Server X1 kendi bilgisayarımda web sunucusu (web server) kurmak istiyorum diyenler için tamamen ücretsiz olarak sunulan Linux sistemler için kişisel web sunucusu.

HTTP / 1.1, CGI scriptler, kısmi yüklemeler, aşamaları önbelleğe alma, indeks dosyaları ve dizin adları destekleyen küçük bir kişisel web sunucusudur. Herhangi bir web tarayıcıdan sunucuyu yönetmek için izin veren kullanımı kolay ve çekici uzak web yönetim arayüzü (şifre korumalı) özelliğine sahiptir.

Bu programı kullanarak web sunucusu yüklemek çok kolaydır. Yerel PC’de kendi web sitenizi ve PHP veya Perl komut dosyalarını barındırmak bir kaç dakikanızı alacaktır.

Bunlara ek olarak, anti-hack koruma, Server Side Includes (SSI), güvenli SSL bağlantıları, erişim kontrolü, kullanıcı ve grup yönetimi, özelleştirilebilir MIME türleri, özel hata sayfaları, URL Rewriting (yeniden URL yazma), ASP desteği, sanal dizinler, istatistik ve daha fazlasını içerir.

Abyss Web Server Türkçe Yama Hakkında Yazılar

Abyss Web Server Türkçe Yama İçin Yorum Yap