Abyss Web Server X1 (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
2.11.2
Sponsorlu Bağlantılar

Mac Bilgisayarda Ücretsiz Web Sunucusu (Web Server) Oluşturma

Abyss Web Server X1 kendi bilgisayarımda web sunucusu (web server) kurmak istiyorum diyenler için tamamen ücretsiz olarak sunulan Mac OS X sistemler için kişisel web sunucusu.

HTTP / 1.1, CGI scriptler, kısmi yüklemeler, aşamaları önbelleğe alma, indeks dosyaları ve dizin adları destekleyen küçük bir kişisel web sunucusudur. Herhangi bir web tarayıcıdan sunucuyu yönetmek için izin veren kullanımı kolay ve çekici uzak web yönetim arayüzü (şifre korumalı) özelliğine sahiptir.

Abyss Web Server Türkçe Yama İndir
Abyss Web Server Türkçe Dil Dosyası

Bu programı kullanarak web sunucusu yüklemek çok kolaydır. Yerel PC’de kendi web sitenizi ve PHP veya Perl komut dosyalarını barındırmak bir kaç dakikanızı alacaktır.

Bunlara ek olarak, anti-hack koruma, Server Side Includes (SSI), güvenli SSL bağlantıları, erişim kontrolü, kullanıcı ve grup yönetimi, özelleştirilebilir MIME türleri, özel hata sayfaları, URL Rewriting (yeniden URL yazma), ASP desteği, sanal dizinler, istatistik ve daha fazlasını içerir.

Abyss Web Server X1 ücretsiz kişisel sürümüdür. Bir deneme veya demo sürümü değildir. Herhangi bir sınırlama olmadan, hiçbir casus yazılım ve hiçbir reklam içermeden tamamen ücretsiz kullanılabilir kişisel web sunucusudur.

Not: Kendi bilgisayarınızda web sunucusu oluşturmak istiyorsanız depolama alanının ve soğutmanın çok iyi olması gerektiğini hatırlatmak isterim. Eğer soğuta yeterli olmazsa bilgisayarınıza zarar vereceğini unutmayın.

Abyss Web Server X1 programının Mac OS X sistemler ile uyumlu sürümüdür. Ücretsiz olarak indirin ve kendi bilgisayarınızda web server oluşturun.

Abyss Web Server Türkçe Yama İndir
Abyss Web Server Türkçe Dil Dosyası

Abyss Web Server X1 (Mac) Hakkında Yazılar

Abyss Web Server X1 (Mac) İçin Yorum Yap