AccuWeather İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

AccuWeather: Android için Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması

AccuWeather Dünya’nın heryerindeki günlük ve haftalık hava durumunu tahminlerini öğrenebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Android işletim sistemli telefon ve tabletler için tasarlanmıştır.

Hava durumunu takip etmek isteyenler için güzel bir uygulamadır. Dışarıya çıkmadan önce hava durumuna bakarak duruma göre tedbir alabilirsiniz. Hava güneşli görünsede soğuk veya rüzgarlı olabilir. AccuWeather ile hava durumuna bakarak rüzgar varmı hava sıcaklığı kaç derece olduğunu öğrenerek ona göre giyinebilirsiniz.

Dünyanın heryerindeki hava durumu tahminlerini öğrenebilirsiniz. Doğru bir şekilde yerel hava tahminlerini vermektedir. 25 günlük tahminlere ulaşabilirsiniz. 72 saat içerisindeki her saat ve 25 günlük içerisinde ise her bir gün için hava tahmin raporlarını elde edebilirsiniz.

Kullanışlı bir uygulama olup tatile çıkmadan önce veya pikniğe gitmeden önce hava durumu tahminini öğrenerek çıkma veya çıkmama konusunda karar alabilirsiniz.

Güncel olarak takip edebileceğiniz hava durumu tahminlerinde hava sıcaklığı kaç derece, rüzgar varmı varsa rüzgar hızı, nem, basınç, bulut oranı ve yağmur varsa ne derece şiddetle yağacak, normal yağışmı hafif yağışmı veya sağanak yağışmı olduğunu öğrenebileceksiniz.

AccuWeather – Ekran Görüntüsü

accuweather-indir-android accuweather-indir-android-

AccuWeather İndir (Android) İçin Yorum Yap