AccuWeather İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

AccuWeather: iPhone/iPad için Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması

AccuWeather Dünya’ki hava durumu ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir hava durumu tahmin uygulamasıdır. iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar (iPhone / iPad / iPod touch) için tasarlanmıştır.

Hava durumunu takip etmek isteyenler için güzel bir uygulamadır. Dışarıya çıkmadan önce hava durumuna bakarak duruma göre tedbir alabilirsiniz. Hava güneşli görünsede soğuk veya rüzgarlı olabilir. AccuWeather ile hava durumuna bakarak rüzgar varmı hava sıcaklığı kaç derece olduğunu öğrenerek ona göre giyinebilirsiniz.

Dünyanın heryerindeki hava durumu tahminlerini öğrenebilirsiniz. Doğru bir şekilde yerel hava tahminlerini vermektedir. 25 günlük tahminlere ulaşabilirsiniz. 72 saat içerisindeki her saat ve 25 günlük içerisinde ise her bir gün için hava tahmin raporlarını elde edebilirsiniz.

Kullanışlı bir uygulama olup tatile çıkmadan önce veya pikniğe gitmeden önce hava durumu tahminini öğrenerek çıkma veya çıkmama konusunda karar alabilirsiniz.

Güncel olarak takip edebileceğiniz hava durumu tahminlerinde hava sıcaklığı kaç derece, rüzgar varmı varsa rüzgar hızı, nem, basınç, bulut oranı ve yağmur varsa ne derece şiddetle yağacak, normal yağışmı hafif yağışmı veya sağanak yağışmı olduğunu öğrenebileceksiniz.

Uyumluluk: iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

AccuWeather – Ekran Görüntüsü

accuweather-indir-iphone-ipad accuweather-indir-iphone-ipad-

AccuWeather İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap