Ace Utilities

Sponsorlu Bağlantılar
5.7.0
Sponsorlu Bağlantılar

Sistemi Optimize Eden ve Performansını Artıran Araçlar Paketi

2/5, Toplam: 1 kişi

Ace Utilities sisteminizi optimize eden ve performansını arttıran araçları bir araya toplayan, ödüllü bir araç paketidir. Bu, kayıt defteri temizyeme, disk üzerindeki geçici dosyaları temizleme, uygulama ve internet tarayıcı geçmişi, önbelleği, çerezleri ve daha fazlasını silme gibi programları içerir.

Bilgisayar açılışında çalışan başlangıç programları kontrol etme, aynı dosyaları bulma (resim, video, müzik, belge vs), bozuk kısayolları düzeltme ve program kaldırıcı gibi çok faydalı araçlar sunmaktadır. Ace Utilities Windows sistemi hızlandırmak için gerekli olan tüm araçları sunmaktadır.

Ace Utilities genel özelliklerine bakacak olursak; En gelişmiş kayıt defteri düzenleyicisi sayesinde, Windows’u yavaşlatan tüm kayıt defteri girdileri temizler ve düzenlemeler sağlar. Disk temizleyici aracı sayesinde, disk alanını boş yere meşgul eden önemsiz, geçici, gereksiz dosyaları temizleme yaparak disk alanı kullanımını azaltır. Uygulama ve tarayıcı geçmişi, önbelleği (cache), geçici dosyaları ve çerezleri tek bir tıklama temizleme imkanı sunuyor.

Ayrıca Windows açılışında çalışan ve bilgisayarın yavaş açılmasına neden olan başlangıç programları düzenleyebilir, istediğiniz programları kaldırabilir veya gecikme süresini ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarda bulunan aynı dosyaları ve boş dosyaları bulmak, temizlemek için imkan sağlar. Bu sayede disk alanını rahatlatmış olursunuz. Program kaldırıcı sayesinde program kaldırmada sorunlar yaşamadan ve program gerisinde artık dosyalar bırakmadan temiz ve güvenli bir şekilde uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Ace Utilities sistem optimizasyon ve hızlandırma araçları programı sayesinde Windows bilgisayarınız eski hızına kavuşmuş olacak. XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1 (32-bit ve 64-bit) sistemleri ile uyumludur.

Windows sistemin daha istikrarlı ve kararlı çalışmasını sağlamak ve sistem hızlandırma için kullanabileceğiniz en iyi sistem optimize ve performans artırma araç paketlerinden biridir. Ace Utilities programını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Ace Utilities İçin Yorum Yap