Acid Pro

Sponsorlu Bağlantılar
7.0e
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Dijital Ses Prodüksiyon Programı

ACID Pro 7 Windows bilgisayardan müzik oluşturmak, düzenlemek, mix yapmak ve flash animasyonlar hazırlamanız için imkan sağlayan profesyonel ses prodüksiyon programıdır. ACID Pro 7 sorunsuz stüdyo üretim ortamı için çok kanallı kayıt ve karıştırma, MIDI sıralama ve döngü işlevselliğini birleştiren bir DAW merkezi, ses prodüksiyon ortamı sunar.

Profesyonel çok kanallı kayıt: Acid Pro 7 yazılımı maksimum ses performansı için genişletilmiş özellikler ile geliyor. Canlı veya stüdyoda 192 kHz ses kalitesi üretim imkanı sunar  Eğer bant kaydı veya MIDI tabanlı bileşimler oluşturmak isterseniz, Acid Pro 7 yazılımı, güvenilir çok kanallı kayıt ve üretim için en uygun platformdur.

Yenilikçi döngü tabanlı müzik oluşturma: ASİT Pro yazılımı döngü tabanlı müzik oluşturma konusunda lider sayılır. Acid Pro 7 yazılım aynı zamanda 3.000 ‘den fazla Sony Ses Serisi döngüleri ve 90 sanal araçları içerir.

Kapsamlı MIDI desteği: gerçek zamanlı MIDI işleme ve MIDI olaylar üzerinde tam kontrol içeren Acid Pro 7 yazılımı deneyimi benzersiz MIDI sıralama özelliği içerir.

Profesyonel efektler ve soft synth desteği: VST enstrümanlar ve eklentileri için doğal destek ile paleti genişletin. EQ değişiklikleri oluşturun ve parametre otomasyonu efektler ekleyin.

Üstün mixing-karıştırma ve düzenleme: Acid Pro 7 yazılımı esnek ve verimli bir kayıt ortamı için özel bir karıştırma konsolu vardır. Yönlendirme belirtmek, ses efektleri atamak, parçalar ve veri yolları ile dış efekt işlemcileri kullanır.  Eşsiz Beatmapper aracı kolay remix yapar ve Chopper aracı etkileyici davul dolgular, ve DJ efektleri oluşturmanıza yardımcı olur.

ACID Pro 7 yazılımı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Microsoft .NET Framework 3.0 ve QuickTime 7.1.6 veya üst sürümü gerektirir.

Acid Pro İçin Yorum Yap