Acoustica Mixcraft

Sponsorlu Bağlantılar
8.8.373
Sponsorlu Bağlantılar

Müzik Prodüksiyonu ve Kayıt Stüdyosu

5/5, Toplam: 1 kişi

Acoustica Mixcraft 8 6000’den fazla müzik döngüleri, ses efektleri ve sanal enstrümanlar ile dolu bir müzik prodüksiyon ve multi-track kayıt yazılımıdır. Ayrıca Mixcraft 8 Recording Studio Türkçe dil desteği ile daha kolay bir kullanım sunmaktadır.

Program, kendi ses kaydı döngüleri, remix parça düzenlemek, MIDI ve sanal araçlar ile oluşturmak, efektler eklemek, puanı ve video düzenleme, mix ve parçalar oluşturmak, profesyonel kompozisyonlar hazırlamak yardımcı olacaktır.

Acid WAV ve Apple Garage Band AIFF döngüleri, müzik yazım araçları, dahili gitar alıcısı, özel enstrümanlar, MIDI giriş / çıkış desteği, optimize SSE2 ses motoru, DirectX ve VST desteği ve çok daha fazlasını içermektedir.

Kısaca Acoustica Mixcraft tama anlamı ile bir kayıt prodüksiyonu, kayıt stüdyosu ve müzik yapmak için harika bir program. Denemenizi tavsiye ederiz. Program XP, Vista, Windows 7 (32-64 bit), Windows 8 (32-64 bit) sistemleri ile uyumludur.

Deneme Sınırlamaları: 15 günlük deneme sürümüdür. Tamamen işlevsellik sunuyor. 15 gün boyunca herhangi bir özellik kısıtlaması olmadan kullanabilirsiniz.

Acoustica Mixcraft İçin Yorum Yap