Action!

Sponsorlu Bağlantılar
1.25.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran görüntüsü alma, HD ekran ve oyun videosu çekme programı

Action!, Windows sistemlerde kullanacağınız gelişmiş ekran kaydedici ve oyun videosu kaydetme programlarından biridir.

Masaüstü ekranda yaptığınız işlemleri veya oynadığınız oyunların videosunu kaydedebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ile ekran kayıt programları arasında en iyilerden birisi diyebiliriz. HD görüntü kalitesinde Windows masaüstü akışını ve gerçek zamanlı kayıt yapmayı sağlar. Action! programı ile oyunları, web oynatıcı videoları, müzik, ekran akışını kaydetmeniz mümkündür. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak Android veya diğer cihazlardan PC oyunları oynayabilirsiniz. Gerçek zamanlı kayıt özelliği sayesinde, canlı yayın yapma imkanı bile bulabilirsiniz.

Oyun performansınızı HD kalitesinde kaydedebilirsiniz. Gerçek zamanlı HD oyun video kaydı sağlar. Oyun sırasında akım ve ortalama oyun frame (FPS) görüntülemek ve benchmark sonuçları kaydedebilirsiniz. Yüksek kare hızı ile masaüstünde yaptığınız işlemleri pürüzsüz HD kayıt yapabilir veya eğitim videoları hazırlayabilirsiniz. Mikrofon yardımı ile videolara ses ekleyerek öğreticiler oluşturabilirsiniz. Hem video hem de ses kaydı özelliği sayesinde en çok tercih edilen programlardan biridir.

Android veya herhangi bir cihazdan uzaktan erişim sağlayarak PC’yi kontrol edebilir veya PC oyunları oynayabilirsiniz. Android cihaz ya da başka bir PC ile Windows masaüstü kontrolü sağlayarak, olağanüstü HD kalitesinde PC oyunları oynayabilir, belgelere ve uygulamalara anında erişim sağlayabilirsiniz.

Windows masaüstü ve oyunları 4K’da kaydedebilirsiniz. 2K, 3K, 4K’dan 8K’ya kadar yüksek çözünürlüklü video kayıtları yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz videoları AVI ve MP4 biçiminde dışa aktarabilirsiniz. Ve daha bir çok özellikleri gerçekten harika bir program olduğunu söylemek istiyorum.

Deneme sürümünde kaydedilen videolara reklam eklemesi yapmaktadır. Bu amaç bir program arıyorsanız Action! programını uygun fiyata satın alabilirsiniz. Başarılı bir program olduğu ortadadır.

Action!, ekran görüntüsü alma, ekran ve oyun videosu çekmek-kaydetmek için en başarılı programlardan biridir. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Action! İçin Yorum Yap