Active Fitness (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.3
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Active Fitness Uygulaması

Active Fitness, iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) yaptığınız fitness, sağlık ve diğer spor faaliyetleri izlemek ve takip etmek için ücretsiz bir uygulamadır. 200 binden fazla kullanıcı arasına sizde katılın. Yaptığınız sporları ve etkinlikleri iPhone telefondan canlı izleyin ve takip edin. Strava, RunKeeper, Garmin vb gibi diğer popüler uygulamalar ve cihazlarla, verileri aktarma yapabilirsiniz.

Koşma, yürüme, bisiklet, yürüyüş, dağ bisikletçiliği, kayak, snowboard, kentsel spor, kaykay, scooter (mobilet), su sporları, kano, rafting ve diğer yüzlerce etkinliklerden uyguladıklarını takip edin. Zinde kalmak, kilo almamak,daha sağlıklı olmak için spor yapıyor ve spor yaparken de eğlenmek istiyorsanız Active Fitness uygulaması iyi bir yardımcı olacaktır. Bir koç ile çalışır gibi motive olmanızı sağlayacak, daha eğlenceli bir şekilde spor yapın. Binlerce Active Fitness sosyal ağ kullanıcılarına sizde katılın ve tam bir spor ortamı oluşturun.

iPhone, iPad için Active Fitness uygulaması arkadaşlarınızla spor faaliyetlerini paylaşmak için yollar sağlayarak sizi motive eder. Active Fitness uygulamasında herhangi bir spor ve etkinlik için skor tablosu vardır ve profesyonelce eğitim planları içerir. Zevk almak ve fit kalmak için güzel bir uygulamadır.

Active Fitness (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap