A'dan Z'ye Tüm Oyun Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Hile Uygulaması

A’dan Z’ye Tüm Oyun Hileleri uygulaması oyunlar ile ilgili hileleri bulabilmek için hazırlanmış faydalı bir uygulamadır. Hileler ile ilgili çıkan haberleri anında görebilir, ızgara ve liste halinde haberleri okuyun. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

A’dan Z’ye Tüm Oyun Hileleri uygulamasını indirdiğiniz zaman karşınıza uygulama ile ilgili olarak harf seçenekleri ile ilgili hileler harf harf seçenekleri şeklide çıkacaktır. Böylece aradığınız ve uygulamada mevcut olan hilelere kolay bir şekilde ulaşacaksınız. Uygulama içerisinde hileler harf seçenekleri şeklinde verilmekte ve her harf de kaç adet hilenin mevcut olduğunu görebilirsiniz.

Harf seçeneğine tıkladıktan sonra mevcut hileler karşınıza açıklamalı olarak çıkmaktadır. Oyunlar ile ilgili hilelerin mevcut oldukları indirme linklerini konunun hemen altında bulabileceksiniz. Ayrıca verilen hile ile ilgili olarak bir video da mevcut olduğundan daha kolay bir şekilde hileyi kullanabileceksiniz.

Uygulama eğer okumadığınız hileler mevcut ise en üste size okumamışlar şeklinde bilgi vermektedir. Böylece okunmamışlar seçeneğini tıklayıp bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca favori bölümü ile popüler olanlarını buraya aktarıp daha sonra kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

A'dan Z'ye Tüm Oyun Hileleri İçin Yorum Yap