Adobe Acrobat Reader

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için PDF Dosya Görüntüleme Uygulaması

Android akıllı cihazlar için Adobe Acrobat Reader PDF görüntüleme aracı.

Adobe Acrobat Reader Android akıllı telefon ve tablet üzerinden PDF dosyaları görüntülemenize, imzalamanıza, ve açıklamalar eklemenize izin veren ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ücretsiz bir PDF aracıdır. Türkçe dil desteklidir. Kolayca PDF dosyaları görüntüleyin. PDF dosyaları e-posta, web veya paylaş özelliklerini kullanarak herhangi bir program üzerinden hızlı bir şekilde açın.

Dosyalar üzerinde arama, kaydırma, yakınlaştırıp, uzaklaştırma gibi işlemleri yapın. Üç farklı mod arasından (Tek Sayfa, Sürekli Kaydırma, Okuma) istediğinizi seçin. Dosyalar üzerine açıklama eklemek için yapışkan not ve çizim araçlarından faydalanın. Metinlerde vurgulama ve işaretleme için açıklama araçlarını kullanın.

Belgelerinizi parmağınızı kullanarak e-imzalayın. Android cihaz üzerinden belgeleri yazdırabilir, bulut ortamlarında saklayıp paylaşabilir ve Dropbox hesabınız ile bağlanarak kullanabilirsiniz. Yeniden PDF dosyaları oluşturabilir ve Microsoft Office dosyalarını ve görüntüleri PDF’ye dönüştürün. Program ayrıca çoklu dil desteği de vermektedir.

Ekran Videosu

Adobe Acrobat Reader İçin Yorum Yap