Adobe AIR (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Adobe AIR Uygulaması

Adobe AIR, Android mobil uygulaması Adobe AIR teknolojisi sayesinde dünya üzerindeki geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen mevcut en çarpıcı uygulamalara ve mobil oyunlara erişim imkanı sağlar. Adobe AIR dünya genelinde cihazlarda 100 milyon teçhizatları ile, en güçlü çalışma zamanı ortamlarından biridir.

Eğer bir oyun tutkunu iseniz, Adobe AIR tek bir uygulama ile tüm oyunlara erişebilir, yeni ve ilginç olanları keşfetmek için kullanabilirsiniz. Adobe AIR ile tüm oyunları tek bir yerde görüntüleyin, kolayca telefona indirin ve oynamaya başlayın. Oyunlar hakkında en güncel bilgilere göz atın. Tam anlamı ile oyun dünyasına adım atıyorsunuz.

Adobe AIR uygulamasını bir oyun olduğunu zanneden kullanıcılar var. Şunu hatırlatmak isteriz ki, Adobe AIR dünya genelinde geliştirilen ve yayınlanan oyunlara tek bir merkezden ulaşmayı ve oynamayı sağlayan bir uygulamadır. Adobe AIR içeriğinde gösterilen oyunları oynamak için her birini Android telefona yüklemeniz gerekir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Adobe AIR (Android) İçin Yorum Yap