Adobe Audition

Sponsorlu Bağlantılar
CC
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Gelişmiş Ses Düzenleme Programı

Adobe Audition CC for Mac, yüksek performans sunan, ses düzenleme, karıştırma (mix), restorasyon ve efektler için sezgisel araçlar suna gelişmiş bir ses kaydı, miksajı ve restorasyonu yazılımdır. Ses kaydetme, düzenleme ve hazırlamak için gelişmiş ve etkileyici özellikler sunmaktadır.

Ses anlaması, sesi dijitalleştirme, ses dosyalarını içe aktarma ve videolara göz atma, ses dosyası kaydetme, manuel ses düzeylerini ayarlama, ses kaybolması ekleme, sesi temizlemek için Spektral Frekans Ekranı kullanma, ses CD’si hazırlama ve ses dosyalarını CD’den ayıklama gibi temel özellikler içermektedir.

Ayrıca ses düzenleme ile ilgili, Dalga Düzenleyicisinde ses dalgasını gösterme, ses dosyalarını kesme, kopyalama, yapıştırma ve silme, gelişmiş çok kanallı ses düzenleme özellikleri içerir. Bunun yanı efekt kontrolü, bireysel dosyalara efektler uygulama sağlar. Ses temizleyici, Pitch Bender ve Pitch Shifter, Stereo Expander, Bilimsel Filtre efekti kullanabilirsiniz.

Video ve ses düzenleme, kaydetme, oluşturma, efektler uygulama ve daha bir çok özellikleri kaliteli bir ses kayıt stüdyosu ve müzik prodüksiyon programı arıyorsanız Adobe Audition for Mac yazılımını denemenizi tavsiye ederim.

Adobe Audition İçin Yorum Yap