Adobe Creative Cloud

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.1.20
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Creative Cloud İndirin

1/5, Toplam: 1 kişi

Adobe Creative Cloud Fotoğraf ve Grafik Araçları, daha doğrusu izleyiciler ve editörler için geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Bu ücretsiz araç aslında Adobe Systems Incorporated tarafından geliştirilmiştir. Creative Cloud, CreativeSync’i içerir. Böylece tüm yaptıklarınız otomatik olarak güncel ve parmaklarınızın ucundadır. CreativeSync; CC Libraries ve Adobe Stock’unuzu destekler, mobil ve masaüstü uygulamalarınızı birbirine bağlar.

Masaüstü Creative Cloud tüm yaratıcı projeleriniz için mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Masaüstü uygulamalarınızı kolaylıkla başlatın ve güncelleyin; Creative Cloud’da saklanan varlıklarınızı yönetin ve paylaşın; Uygulama içerisinden Adobe Typekit’ten ve yüksek kaliteli telifsiz varlıklardan fontlar indirin; Behance’de yaratıcı çalışmalarınızı sergileyin ve keşfedin. Uygulamayı ihtiyacınız olduğunda kullanıp istediğiniz zaman kapatarak yaratıcılığa odaklanabilirsiniz.

  • Uygulamaları indirme ve kurma
  • Adobe Stock’ta görüntü bulma
  • Creative Cloud’daki tüm etkileşimlerinizi görüntülemek için Etkinlik Akışını kullanma
  • Dosyaları eşitleme ve paylaşma
  • Uygulamada tasarım varlıkları bulma
  • Typekit’ten font ekle
  • Behance ile paylaşma ve keşfetme

En sevdiğiniz görüntüler, şekiller, renkler, metin stilleri, ayarlar ve daha fazlasına uygulamalarınızın içinden erişebilirsiniz. 45 milyondan fazla küratörlü, telifsiz fotoğraf, grafik ve videolara uygulamalarınızın içinden erişin.

Creative Cloud size masaüstü aygıtınız için Photoshop, Illustrator, InDesign ve Premiere Pro gibi yaratıcı araçlar koleksiyonumuzun tamamını sunar. Ayrıca dilediğiniz şeyi, dilediğiniz yerde oluşturabilmeniz için bazı muhteşem mobil uygulamaları da sunar. Adobe Stock da dahil olmak üzere yaratıcı varlıklarınızın hepsi tam da ihtiyacınız olan yerdedir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Adobe Creative Cloud İçin Yorum Yap