Adobe DNG Converter

Sponsorlu Bağlantılar
9.10.1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital RAW Formatından DNG'ye Çevirme Programı

Adobe DNG Converter for Windows dijital kamera formatı olan RAW‘dan standart DNG formatına (Dijital Negatif) dönüştürme yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır.

Adobe Camera Raw and DNG Converter Canon, Casio, Contax, DJI, Epson, Fujifilm, Hasselblad, Kodak, Konica Minolta, Leaf, Leica, Mamiya, Nikon, Nokia, Olympus, Panasonic, Pentax, Ricoh, Samsung, Sigma, Sony olmak üzere geniş bir yelpazede kamera çeşitlerini destekler. Program desteklediği tüm kamera çeşitlerine buradan bakabilirsiniz.

Tüm klasörleri veya klasör yapılarını işleyebilir ve aynı zamanda süreç içinde dosyaları yeniden adlandırabilirsiniz. Dönüştürülen dosyalar yeni bir konuma kaydedilebilir veya DNG dosya ile orijinal RAW dosyasını gömmek için seçebilir, tek bir dosyada her iki biçimi birleştirebilirsiniz. Eğer bu seçeneği seçerseniz, gerekirse DNG Converter orijinal RAW dosyalarını ayıklamayı sağlayan bir araç sağlar.

Camera Raw sürümleri, isteğe bağlı JPEG önizleme ve sıkıştırma ayarları için destek içerir. RAW formatı ile ilgili işlemler yapabilmek ve DNG formatına dönüştürmek için Adobe DNG Converter faydalı olacak bir programdır.

Adobe DNG Converter İçin Yorum Yap