Adobe Fireworks

Sponsorlu Bağlantılar
CS6
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Adobe Fireworks, web tasarımcılarına kodlarla uğraşmadan veya birden fazla renk paleti arasında kaybolmadan web sayfaları için grafik oluşturmaya yönelik basit ve etkili yöntemler sağlar. Ayrıca Photoshop, Illustrator ve Dreamweaver ile sorunsuz bir şekilde entegre edilir.

Mobil iletişim ve tablet uygulamaları için hızlı bir şekilde prototipler tasarlayın.

Adobe® Fireworks® CS6 yazılımını kullanarak vektör ve bit eşlem görüntüleri, içerikler, kompozisyonlar, tel kafesler, taslaklar oluşturarak optimize edin, akıllı telefonlar ve tabletler için tasarımlar oluşturun. Mükemmel piksel kalitesinde işleme ile neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini koruyun. Adobe Photoshop®, Illustrator®, Dreamweaver® ve diğer Adobe çözümleriyle sorunsuz entegrasyon sayesinde vizyonunuzu verimli bir şekilde yansıtın. İş akışınızı kolaylaştırın.

  • Gelişmiş CSS Desteği
  • jQuery Mobile Tema Uygulama
  • Daha Hızlı Renk Erişimi
  • CSS Hareketli Sayfaları Oluşturma
  • Gelişmiş Performans
  • API Erişimi
  • Güncellenmiş Sembol ve şablonlar

CSS Özellikler panelinde bulunan CSS3 kod alma araçlarını kullanarak web siteleri, akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik tasarımlarınızı hızlıca ve temiz bir şekilde dönüştürün. Yeni jQuery desteğiyle mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite’ları ekleyin. Daha iyi ekran grafikleri oluşturma.

Daha hızlı yeniden çizim özellikleri, geliştirilmiş bellek yönetimi ve kullanıcı arabirimi sayesinde tasarım sürecini hızlandırın. Ortak Kitaplık’ta bulunan semboller ve şablonları kullanarak tasarımlarınız için taslaklar hazırlayın.

Adobe Fireworks kullanımı ile ilgili yardım sayfasından faydalanabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Adobe Fireworks İçin Yorum Yap