Adobe PhotoShop CC

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe PhotoShop

Adobe PhotoShop, dünya çapında en popüler ve en kaliteli Türkçe resim editörü, resim düzenleme,  programıdır. PhotoShop programı denince akla ilk gelen programdır. Adobe PhotoShop uzmanlık isteyen bir görüntü düzenleme programıdır. Adobe PhotoShop programını kullanmak bilgi ve beceri ister. Eğer hiç PhotoShop programı kullanmadıysanız Adobe PhotoShop programında hiçbir şey anlamaya bilirsiniz. Ama Adobe PhotoShop programını kullanmak için eğitici videoları izleyebilirsiniz. Videolardan bir şeyler anlamanız içinde İngilizce bilmeniz gerekiyor. Adobe PhotoShop kullanımı eğitici videoları izleyebilirsiniz.

Adobe PhotoShop CC ilk kullanmaya başlayacaksanız, Photoshop başlangıç eğitimleri yardım sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Adobe PhotoShop CC kullanımını daha kolay ve hızlı anlayabilmeniz için mutlaka okumalısınız.

Adobe PhotoShop CC fotoğraf düzenlemek için görüntüler üzerinde mükemmel rötuşlar yapmanızı sağlar. O kadar harika sonuçlar çıkıyor ki, çoğu zaman düzenlenmiş fotoğrafların PhotoShop ile oluşturulduğunu anlayamazsınız.

Adobe PhotoShop CC güncellenmiş yeni sürümüne muhteşem özellikler eklendi. Aşağıdaki özellikler sadece bazıları. Ve daha bir çok özellikler eklendi ve geliştirildi.

Perspektif Çarpıtma: Resminizdeki belirli bir alanın perspektifini, diğer alanları etkilemeden akıcı biçimde ayarlayın. Bir nesnenin göründüğü görüş açısını değiştirin. Örneğin, bir telefoto çekimi geniş açı çekime dönüştürün. Farklı kaçış noktaları ve kamera pozisyonları içeren görüntüleri kusursuz şekilde birleştirin.

Kamera Titreşimini Azaltma: Kamera hareketi sebebiyle başarısız olduğunu düşündüğünüz çekimleri kurtarın. Bulanıklığın sebebi ister düşük deklanşör hızı, ister uzun odak uzunluğu olsun, Kamera Titreşimini Azaltma özelliği hareketin yörüngesini analiz ederek çekimin netliğini yeniden kazanmasına yardımcı olur.

3B baskı: Photoshop’taki 3B baskı özelliğini kullanarak 3B tasarımlarınızı gerçek dünyada görselleştirin. Tasarımınızı kolayca oluşturun, iyileştirin ve önizleyin, ardından modelleri doğrudan yerel olarak bağlanmış 3B yazıcı veya çevrimiçi bir hizmet ile yazdırın.

Adobe PhotoShop CC Hakkında Yazılar

Adobe PhotoShop CC İçin Yorum Yap